Wspólnymi Siłami

Dla Dobra Zwierząt

Twoja firma może pomóc zmieniać świat na lepsze! Społeczna odpowiedzialność firm i wspólna praca na rzecz ochrony zwierząt i środowiska, w którym żyjemy, to konieczność.

Wiemy, co robimy. Wierzymy w to, co robimy.

Odpowiedzialność Społeczna Biznesu

Zmiana na lepsze zaczyna się dziś

Wesprzyj naszą działalność i pokaż swoim klientom, współpracownikom i opinii publicznej, że los zwierząt leży Ci na sercu

Wizerunek

Odpowiedzialna firma realizująca cele społeczne, jest firmą godną zaufania. Współpracując z Nami budujesz wizerunek Firmy jako lidera odpowiedzialnego biznesu.

Realna Pomoc

Wspierając VET-ALERT masz własny wkład w efektywne pomaganie zwierzętom. Wspólne działanie doprowadzi do zmniejszenia bezdomności i cierpienia niewinnych stworzeń.

Satysfakcja

Zrealizowane wspólnie działania dają Tobie i Twoim współpracownikom satysfakcję z możliwości pomagania zwierzętom i dawania im szansy na lepsze jutro.

Korzyści

Postaw na obustronne korzyści. Zyskuje nie tylko społeczeństwo, ale także firma. Pokaż, że Twoje działania korzystnie wpływają na społeczeństwo w wielu wymiarach.

Jak możesz Pomagać

Darowizny

Najczęstszą metodą pomocy wybieraną przez firmy jest przekazywanie % z dochodów firmy na nasze działania. Daje to możliwość inwestycji w transparentne kampanie na rzecz zwierząt, które długofalowo mają wpływ na dobrostan zwierząt w naszym kraju.

payRoll

Wprowadź w swojej firmie odpisy od pensji i pozwól pracownikom na wspieranie ważnych dla nich inicjatyw. Za Twoją zgodą pracownicy mogą przekazywać na działania VET-ALERT “końcówki” swojego wynagrodzenia. Ważna jest każda złotówka!

1,5% podatku

Właściciele i pracownicy firmy mogą przekazać 1,5% swojego podatku na Fundację VET-ALERT. To nic nie kosztuje! Zadbaj o to, aby wszyscy w Twoim miejscu pracy wiedzieli, że mogą zjednoczyć się we wspólnym celu.

usługi

Twoja firma może pomóc w realizowaniu misji Fundacji VET-ALERT poprzez pomoc prawną, informatyczną, księgową i inną. Warunki współpracy do indywidualnego uzgodnienia.

Wolontariat

Twoi pracownicy mogą się zaangażować w działania VET-ALERT. Jeśli Twoi pracownicy mają wiedzę, która może się przydać naszym aktywistom i chcecie pomóc nam działać skuteczniej, chętnie skorzystamy z Waszego doświadczenia!

Benevity

- Wkrótce - Twoi pracownicy mogą wspierać ideę charytatywnego działania. Poprzez działania wolontariackie w Benevity macie możliwość zdobywania środków dla VET-ALERT. Włącz w to całą swoją firmę!

Współpracujemy z:

getresponse LOGO
emaile wysyłamy dzięki współpracy z GetResponse
Scroll to Top
Skip to content