Miło Cię Widzieć

Działaj z Nami!

Twoja Pomoc Ma Znaczenie

Sygnalizuj Nieprawidłowości

Na każdym z nas spoczywa odpowiedzialność za dobrostan zwierząt. Jeżeli jesteś świadkiem krzywdzenia, niewłaściwej opieki lub innych przejawów znęcania się nad zwierzętami – zgłoś to nas. Jako organizacja strażnicza będziemy nagłaśniać takie sytuacje, aby poprawić byt zwierząt w naszym kraju.

pies-na-łańcuchu
Twoje Zwierzę Zostało Skrzywdzone

Być może korzystasz z różnych usług, jakie są oferowane dla twoich zwierząt. Może się zdarzyć, że w trakcie leczenia, strzyżenia, hotelowania, szkolenia i innych Twoje zwierzę dozna krzywdy. Jeżeli nie wiesz, jakie prawa Ci przysługują i jak powinieneś zareagować – napisz do nas.

Pomagaj Jak Lubisz

Przekaż Darowiznę
pomoc-vet-alert

Wspierając kampanie VET-ALERT pomagasz rozwiązać przyczyny problemów zwierząt w Polsce. Te problemy to: bezdomność, niewłaściwe warunki bytowe, brak opieki weterynaryjnej i leczenia…  Wspierając nasze działania upowszechniasz znakowanie, kastracje, likwidacje schronisk oraz poprawiasz los zwierząt w Polsce.

Wrzuć grosik na realizację kampanii dla zwierząt
10
50
100
Własna kwota
PayU

*

Mówią o nas:

"Współpraca z fundacją Vet-Alert to dla mnie zaszczyt. Ich zaangażowanie w zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej dla bezdomnych zwierząt jest niezrównane. Widzę, jak skutecznie ratują życie i pomagają w rekonwalescencji. Fundacja Vet-Alert to nie tylko organizacja, ale prawdziwa siła dobra dla zwierząt."
Anna
darczyni
"Wsparcie Fundacji Vet-Alert to dla mnie priorytet. Widząc, jak skutecznie zarządzają środkami, jestem pewien, że moje datki naprawdę zmieniają życie zwierząt. Skuteczność działań ratunkowych i zaangażowanie personelu sprawiają, że Vet-Alert jest dla mnie pierwszym wyborem, gdy chodzi o pomoc zwierzętom."
testimonials-referencje-vet-alert
Kamil
darczyńca
"Zespół fundacji jest niezwykle kompetentny, empatyczny i gotowy do podjęcia wszelkich wysiłków, by zapewnić zwierzętom bezpieczne schronienie i leczenie. Ich misja jest dla mnie inspiracją, a ich skuteczność sprawia, że czuję się pewnie, wspierając ich wysiłki na rzecz zwierząt potrzebujących pomocy."
Hania
opiekunka kota i psa

Działaj z Nami

Wolontariat

Działając razem z nami poprawiasz los cierpiących zwierząt. Poświęcasz tyle czasu ile chcesz i ile możesz. Informujesz o działaniach Fundacji VET-ALERT w mediach społecznościowych. Monitorujesz sygnały o krzywdzeniu zwierząt w swoim otoczeniu. Sprawdzasz wywiązywanie się instytucji z obowiązków wobec zwierząt. Tylko gruntowne, racjonalne i konsekwentne działanie może przynieść trwałą zmianę. 

Dołącz Do Społeczności Strażników VET-ALERT

Nie masz czasu na osobiste włączenie się do prowadzonych kampanii? Wspieraj finansowo nasze działania. Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu zwierzęta będą miały zapewnioną stałą pomoc. Zostań Członkiem Społeczności Strażników Zwierząt.

Pomoc Rzeczowa I Finansowa

Ubrania Do Oddania

Przyjemne z pożytecznym.
Twoje ubrania nie mieszczą się w szafach? Dziś jest najlepszy moment na przewietrzenie szafy i uwolnienie ubrań… Jeżeli nie założyłaś/łeś danego ciucha przez ostatni rok (pomijamy garnitur ślubny) to znak, że czas go uwolnić. Pomyśl, że gdzieś jest osoba, która będzie go z chęcią nosić. Daj mu drugą szansę i popraw los zwierząt.
Jak to działa?
Wybierz ubrania do oddania. Spakuj je w karton. Wybierz Kampanię, która chcesz wesprzeć. Przekaż kurierowi lub oddaj w punkcie DPD. Ciesz się pomaganiem.

Aukcje Allegro
Nasza Fundacja posiada konto na Allegro Charytatywni. Wystawiamy na aukcje przedmioty, a dochód z ich sprzedaży zasila konto Fundacji. Możecie kupić jakiś ciekawy przedmiot i weprzeć naszą działalność. Możecie także sami wystawić przedmiot na aukcję, która będzie powiązana z naszym kontem. To bardzo proste – SPRÓBUJ!
Allegro nie pobiera prowizji od aukcji charytatywnych.
Wsparcie Dla Zwierząt Zamiast Kwiatów

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niewiele potrzeba, aby było ono jeszcze bardziej wyjątkowe! Zaproponujcie Waszym gościom, aby zamiast  tradycyjnych kwiatów, uczynili coś wyjątkowego. Poproście Waszych Bliskich, aby wsparli nasze działania.  Te niewielkie kwoty mogą zmienić życie wielu potrzebujących zwierząt. A kwiaty? Kwiaty szybko zwiędną… A Wasza miłość i szczęście zasługują na trwałe  upamiętnienie. Wyobraźcie sobie jak będziecie wspominać to wydarzenie po latach? Z jaką dumą opowiecie o tym dzieciom i wnukom? Zróbcie coś wyjątkowego, to takie proste.

Osoby, które sporządził Testament żyją 8 lat dłużej

Sporządzenie testamentu umożliwia zadecydowanie co stanie się z Twoim majątkiem. W ten sposób możesz obdarować nie tylko swoich prawnych spadkobierców, ale osoby bliskie czy przyjaciół. Sporządzenie testamentu, z reguły utrzymuje spójność w rodzinie i nie do chodzi do jej rozpadu na tle kłótni o pieniądze. Gdy zabezpieczysz już swoich bliskich, możesz rozważyć pozostawienie choć niewielkiej części swojego dziedzictwa potrzebującym zwierzętom, które mimo rosnącej świadomości społecznej, nadal nie mają zapewnionych podstawowych praw – w tym dostępu do opieki weterynaryjnej. Możesz pomóc, zapisując Fundacji Vet-Alert środki finansowe, ruchomości i nieruchomości. To zależy wyłącznie od Ciebie. Dziękujemy!

Scroll to Top
Skip to content