Miło Cię Widzieć

Działaj z Nami!

Twoja Pomoc Ma Znaczenie

NASZE PROJEKTY NA GLOBALGIVING

Wspieraj Stale

Pomoc Rzeczowa I Finansowa

Wsparcie Dla Zwierząt Zamiast Kwiatów

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niewiele potrzeba, aby było ono jeszcze bardziej wyjątkowe! Zaproponujcie Waszym gościom, aby zamiast  tradycyjnych kwiatów, uczynili coś wyjątkowego. Poproście Waszych Bliskich, aby wsparli nasze działania.  Te niewielkie kwoty mogą zmienić życie wielu potrzebujących zwierząt. A kwiaty? Kwiaty szybko zwiędną… A Wasza miłość i szczęście zasługują na trwałe  upamiętnienie. Wyobraźcie sobie jak będziecie wspominać to wydarzenie po latach? Z jaką dumą opowiecie o tym dzieciom i wnukom? Zróbcie coś wyjątkowego, to takie proste.

ślub-vet-alert
Osoby, które sporządził Testament żyją 8 lat dłużej

Sporządzenie testamentu umożliwia zadecydowanie co stanie się z Twoim majątkiem. W ten sposób możesz obdarować nie tylko swoich prawnych spadkobierców, ale osoby bliskie czy przyjaciół. Sporządzenie testamentu, z reguły utrzymuje spójność w rodzinie i nie do chodzi do jej rozpadu na tle kłótni o pieniądze. Gdy zabezpieczysz już swoich bliskich, możesz rozważyć pozostawienie choć niewielkiej części swojego dziedzictwa potrzebującym zwierzętom, które mimo rosnącej świadomości społecznej, nadal nie mają zapewnionych podstawowych praw – w tym dostępu do opieki weterynaryjnej. Możesz pomóc, zapisując Fundacji Vet-Alert środki finansowe, ruchomości i nieruchomości. To zależy wyłącznie od Ciebie. Dziękujemy!

Mówią o nas:

"Współpraca z fundacją Vet-Alert to dla mnie zaszczyt. Ich zaangażowanie w zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej dla bezdomnych zwierząt jest niezrównane. Widzę, jak skutecznie ratują życie i pomagają w rekonwalescencji. Fundacja Vet-Alert to nie tylko organizacja, ale prawdziwa siła dobra dla zwierząt."
opinie-o-vet-alert
Anna
darczyni
"Wsparcie Fundacji Vet-Alert to dla mnie priorytet. Widząc, jak skutecznie zarządzają środkami, jestem pewien, że moje datki naprawdę zmieniają życie zwierząt. Skuteczność działań ratunkowych i zaangażowanie personelu sprawiają, że Vet-Alert jest dla mnie pierwszym wyborem, gdy chodzi o pomoc zwierzętom."
opinie-o-vet-alert
Kamil
darczyńca
"Zespół fundacji jest niezwykle kompetentny, empatyczny i gotowy do podjęcia wszelkich wysiłków, by zapewnić zwierzętom bezpieczne schronienie i leczenie. Ich misja jest dla mnie inspiracją, a ich skuteczność sprawia, że czuję się pewnie, wspierając ich wysiłki na rzecz zwierząt potrzebujących pomocy."
opinie-o-vet-alert
Hania
opiekunka kota i psa
Scroll to Top
Skip to content